Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie mojego rysowania. Gdyby nie to zadanie do szkoły, to nawet bym się nie zastanowiła czy umiem rysować czy nie. A poniżej rozwiązanie zagadki. Przypominam, że zadaniem było wyciąć część z biało-czarnego zdjęcia i dorysować do niego resztę ołówkiem tak, żeby nie było widać, że jest dorysowane.
Po prawej jest wycięte zdjęcie, a po lewej ta część którą do zdjęcia dorysowałam. Daliście się nabrać. Super! Ciekawe jaką ocenę dostanę… :D




Komentarze
Mysza
Wow … niesamowite … gratuluję talentu ;) Świetne naprawdę ;) Pozazdrościć ;)
asia
Wow nie wiedziałam że tułów i plecy też narysowałaś, nigdy bym się nie domyśliła! Wyszło genialnie. Zazdroszcze :)
Magda :)
Ja tak samo :D Myślałam , że w dolnej części tylko rękę ;)