oby mu się spodobał nowy dom :-)
a mogłabym mieć pytanie? (wiem że to nie najlepsze miejsce, bo to dość smutny post)
gdzie zdawałaś odznakę/ki pzj? i w jakim terminie, jeżeli pamiętasz. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :-)
dziękuję :-) bo będę zdawać w (mam nadzieję) czerwcu, ale w tym roku nie egzamin nie jest organizowany tam, gdzie w zeszłym roku zdawało parę osób z mojej stajni… i chciałam się dowiedzieć gdzie jeszcze można :-)
(nie mogłam znaleźć opcji “odpowiedz” do twojego ostatniego komentarza, więc piszę tu ;P)
Dziękuje Ci ogromnie! Na stronie pzj połowy tych terminów nie ma… Dziękuję ci jeszcze raz :-) Okazało się jednak, że w Kozienicach jest egazmin, co bardzo dużo mi zmienia… Naprawdę nie wiem jak Ci dziękować, to mi naprawdę pomogło i wszystko juz mogę zaplanować :-)
Kocham twojego bloga !
Uwielbiam oglądać jak jeździsz mogę to oglądać 100 razy i dalej mi się nie znudzi a twojego bloga przyjrzałam całego kilka razy i dalej ciekawią mnie twoje posty ^^
Gdy jeżdżę przypominam sobie ciebie i staram się brać z ciebie przykład ;)
Życzę sukcesów ze Smokiem!
Ja też dołączam się do Olik605 i Kori. A szczególnie do tego przypominania sobie ciebie podczas jazdy. Też tak mam :D Po prostu jestem twoją fanką ! :D
Komentarze
TY-SIANO
;(
GABIII
Szkoda :(
Tosia
:'(
olik605
Wielka szkoda:(
Meg
oby mu się spodobał nowy dom :-)
a mogłabym mieć pytanie? (wiem że to nie najlepsze miejsce, bo to dość smutny post)
gdzie zdawałaś odznakę/ki pzj? i w jakim terminie, jeżeli pamiętasz. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :-)
zebrazklasa
Brązową zdawałam w SJ Szarża Popówek, koło Strzeniówki (pod Warszawą) trzy lata temu, a srebrną u nas w Paszkowie 1,5 roku temu. A czemu pytasz?
Meg
dziękuję :-) bo będę zdawać w (mam nadzieję) czerwcu, ale w tym roku nie egzamin nie jest organizowany tam, gdzie w zeszłym roku zdawało parę osób z mojej stajni… i chciałam się dowiedzieć gdzie jeszcze można :-)
zebrazklasa
tutaj jest kalendarz odznak w Mazowieckim: http://www.wmzj.waw.pl/2012/kalendarz_2012.pdf
Meg
(nie mogłam znaleźć opcji “odpowiedz” do twojego ostatniego komentarza, więc piszę tu ;P)
Dziękuje Ci ogromnie! Na stronie pzj połowy tych terminów nie ma… Dziękuję ci jeszcze raz :-) Okazało się jednak, że w Kozienicach jest egazmin, co bardzo dużo mi zmienia… Naprawdę nie wiem jak Ci dziękować, to mi naprawdę pomogło i wszystko juz mogę zaplanować :-)
zebrazklasa
Nie ma sprawy, żaden problem :) Powodzenia na egzaminie!
Meg
dziękuję :-) a Tobie powodzenia na najbliższych zawodach :-)
Kori
Kocham twojego bloga !
Uwielbiam oglądać jak jeździsz mogę to oglądać 100 razy i dalej mi się nie znudzi a twojego bloga przyjrzałam całego kilka razy i dalej ciekawią mnie twoje posty ^^
Gdy jeżdżę przypominam sobie ciebie i staram się brać z ciebie przykład ;)
Życzę sukcesów ze Smokiem!
zebrazklasa
Nie wiem co powiedzieć, dzięki!
olik605
Dorzucam się do Kori.
Jeszcze nigdy nie było takiego bloga, który by mnie tak wciągnął!
zebrazklasa
Cieszę się! :D
flickateam
Ja też dołączam się do Olik605 i Kori. A szczególnie do tego przypominania sobie ciebie podczas jazdy. Też tak mam :D Po prostu jestem twoją fanką ! :D
zebrazklasa
dzięęęki!