Doczekałam się wreszcie normalnego treningu skokowego! Co prawda hala miała być pusta, a jak do niej wjechałam było w niej 6 koni, ale część zaraz się wykruszyła, część trenowała krócej niż ja i tylko z krzyżaczkami, a do końca została praktycznie tylko Zosia starając się zmieścić dokoła hali swój trening ujeżdżeniowy. Jak się nie miało hali, to się o niej marzyło. Jak już hala jest to się marzy o większej ;) W Paszkowie nadal nie ma hali, tzn niby jest, ale leży na ziemi, bo nie można jej postawić dopóki nie przejdą mrozy bo w tej chwili ten namiot jest zamarznięty i mógłby zwyczajnie popękać przy próbie postawienia.
Trochę się bałam, że nie będę w ogóle widzieć odległości po tak długim czasie, ale okazało się, że nie jest tak źle. Sami zobaczcie:
W weekend ma przyjechać do mnie nowy trener od wkkw (o Trawersie jeszcze napiszę). Zobaczymy jak się będziemy dogadywać, co powie o mnie i o Smoku. Ciekawa też jestem jak będzie wyglądał trening. Już niedługo się dowiemy :)



Komentarze
Emara
Super, że wracasz do formy :).
A Sojuz z takim wdziękiem przechodzi przez tego drąga :D.
Tosia
Boże jak ja bym chciała mieć taki dosiad *.*
robin565Robin
To super, że wracasz już do bloga :D
Może rozstawią Ci cross w hali, kto wie?
robin565
To świetnie, że wracasz już do bloga i treningów. :D
Może rozstawią Ci cross w hali, kto wie?
Helly
Gdzie kupiłaś takie zebraste rękawiczki do krosu?
zebrazklasa
Na Amazonie :)
Zoe
Czyli gdzie bo nie wiem o.O
inthehaxleypower
Wiesz może co to za firma? Strasznie są fajne!
Ola
Jaki jest Twój skokowy rekord ? :P
Carmi
Jej, wracam do domu, a tu wpis :)
Dobrze rozumiem, że od każdej dyscypliny masz teraz prywatnego trenera? Zazdroszczę :) I trzymam kciuki za przyszłe treningi i starty. Daj znać jak będzie harmonogram + czekam na nową notkę.
Werka
Świetnie wam idzie ;D Jaką wysokość mają te najwyższe przeszkody ???
Czekam na nowy wpis ;D super blog
Wercia
Masz taki superowy dosiad ;0
MartynkoowaxD
Hej : D
Mam takie pytanko: Na drągach powinno się anglezować czy jechać półsiadem? ( jak jest ich więcej )
Her ...
Można i półsiadem i w kłusie anglezowanym :) chociaż ja wole półsiad ;)
mojeprzygodyzjezdziectwem
Masz naprawdę cudownego i ciekawego bloga!:) Życzę sukcesów!!!
Pozdrawiam.
Zoe
co już notek nie dodajesz? :c
meg
ile miały te przeszkody? :)
Frytkowa
HEjka, a czy Smoczuś nie miał przypadkiem 19 lutego urodzin ?
asia
Jeśli można wiedzieć to ile ta hala ma metrów? 20×40? Będziesz tam dalej jeździć?
zebrazklasa
Już nie stoimy w tamtej stajni. Nie wiem ile miała metrów, ale była mała.