Pytanie :)

Przepraszam, że dopiero teraz piszę post, ale wczoraj mogłam dopiero późnym wieczorem co pewnie skończyłoby się bezsensownym wpisem jak ostatnio, więc uznałam że lepiej powiesić go dzisiaj, ale jakiś przyzwoity.

Poniedziałkowy rehab

Od dzisiaj mam "remontowy" rozkład kolejek, co oznacza, że część drogi do szkoły i ze szkoły pokonuję komunikacją autobusową.

Ujeżdżonko po przerwie

Dzisiaj przyjechała kolejna osoba z siodłami do miary.

Janowicz daje mi nadzieję

Nie wiem czy interesujecie się tenisem. Ja niby nie, ale jednak tak, bo dużo się go u mnie w domu ogląda, bo mój tata się nim pasjonuje.

W odstawce

Od wczoraj jestem z daaaala od stajni. Z dala, bo 250km od mojego kucyka, u babci.

Siódme poty

Dzisiaj miałam trening skokowy z panem Zbyszkiem. Teoretycznie trochę się na niego spóźniłam, ale było opóźnienie z poprzednim treningiem, więc w sumie jeszcze musiałam czekać.

Przejścia, przejścia, przejścia

Dzisiaj miałam ujeżdżenie, ale nie tylko konne. Musiałam pojechać kolejką WKD do Warszawy, żeby z mamą pojechać do ortodonty.

U rehabilitanta

Z powodu tegotygodniowych wizyt u lekarzy i innych rehabilitantów wypada mi sporo treningów.

Straszne przymiarki

Dzisiaj miałam trening ujeżdżeniowy z panią Ewą na 16.

Prześladowczy cień :P

Dzisiaj po skończeniu porannego wpisu od razu pojechałam na trening.