Ryś szuka nowej, kochającej pani…

http://www.youtube.com/watch?v=c2qImRbmpnw

Rasy koni do wkkw

Ty-Siano zapytała mnie jakiej rasy jest Smok. Smok jest po mamie pełnej krwi angielskiej i tacie rasy oldenburskiej.

Pierwszy dzień latania na Smoku :)

Przepraszam, że tak późno piszę ale Trenerka ułożyła jazdy tak, że dzisiaj jeździłam o 17.

Smok przyjechał!

Czekałyśmy z mamą na niego ponad godzinę w stajni. Miał być koło 17.

Nowe krosówki i nowy kuc w stajni!

Wczoraj późno wieczorem nie wiedziałam jeszcze na którą godzinę mam trening.

Na pewno nie ranne ptaszki :)

Dzisiaj było ciężko ze wstaniem! Obudziłam się o 7.

Lepsze niż ujeżdżenie

Dzisiaj na treningu mieliśmy galopy kondycyjne. Ja nie zmęczyłam się tak strasznie, ale Rysio ledwo zipał.

Zwariowany dzień!

Tego dnia na pewno nie zapomnę przez długi czas :) Rano obudziłam się jak zwykle o 6.

Podwójnie szczęśliwa!!!

Dzisiaj nie dość, że miałam NARESZCIE były SKOKI to jeszcze dowiedziałam się, że SMOK przyjeżdża w poniedziałek do mojej stajni!!! Ale super! W moje urodziny dopadło mnie podwójne wielkie szczęście! W czasie lekcji szkole mama wysłała mi SMSa o tym, że badania Smoka poszły dobrze, i że przyjeżdża już za 4 dni.

Wielkie rozczarowanie! :(

Po południu przyjechałam do stajni jakby nigdy nic. Chciałam iść do stajni i siodłać się na skoki, ale coś mnie podkusiło żeby zobaczyć jak sobie radzi na skokach poprzednia grupa.