Ryś szuka nowej, kochającej pani…
http://www.youtube.com/watch?v=c2qImRbmpnw
Ty-Siano zapytała mnie jakiej rasy jest Smok. Smok jest po mamie pełnej krwi angielskiej i tacie rasy oldenburskiej.
Przepraszam, że tak późno piszę ale Trenerka ułożyła jazdy tak, że dzisiaj jeździłam o 17.
Wczoraj późno wieczorem nie wiedziałam jeszcze na którą godzinę mam trening.
Dzisiaj na treningu mieliśmy galopy kondycyjne. Ja nie zmęczyłam się tak strasznie, ale Rysio ledwo zipał.
Tego dnia na pewno nie zapomnę przez długi czas :) Rano obudziłam się jak zwykle o 6.
Dzisiaj nie dość, że miałam NARESZCIE były SKOKI to jeszcze dowiedziałam się, że SMOK przyjeżdża w poniedziałek do mojej stajni!!! Ale super! W moje urodziny dopadło mnie podwójne wielkie szczęście! W czasie lekcji szkole mama wysłała mi SMSa o tym, że badania Smoka poszły dobrze, i że przyjeżdża już za 4 dni.
Po południu przyjechałam do stajni jakby nigdy nic. Chciałam iść do stajni i siodłać się na skoki, ale coś mnie podkusiło żeby zobaczyć jak sobie radzi na skokach poprzednia grupa.