Znów ujeżdżnie!
Dzisiaj miałam trening ujeżdżeniowy. Co jest dziwne, gdyż zwykle poniedziałki mam wolne.
Dzisiaj miałam trening ujeżdżeniowy. Co jest dziwne, gdyż zwykle poniedziałki mam wolne.
W niedzielę pomimo pięknego dnia nie miałyśmy treningu, ponieważ zapowiedziano, że będzie w zamian w poniedziałek (normalnie wolny dzień od treningów).
Dzisiaj na trening jednak przywiózł mnie tata samochodem, bo było bardzo rano.
Dzisiaj Pani Trener zajmowała się ratowaniem Gromki, więc trening mieliśmy z Trenerem.
Dzisiaj mieliśmy trening ujeżdżeniowy. Ćwiczyłam poszczególne elementy, wygięcia, łopatki, zagalopowania, dodania.