Znów ujeżdżnie!

Dzisiaj miałam trening ujeżdżeniowy. Co jest dziwne, gdyż zwykle poniedziałki mam wolne.

Przerwa niedzielna od jazd i internetu… :(

W niedzielę pomimo pięknego dnia nie miałyśmy treningu, ponieważ zapowiedziano, że będzie w zamian w poniedziałek (normalnie wolny dzień od treningów).

Sobotnie ujeżdżenie na gąbkach

Dzisiaj na trening jednak przywiózł mnie tata samochodem, bo było bardzo rano.

Czwartkowe ujeżdżenie

Jeździłam dzisiaj tylko z Anią na treningu więc był luksus.

Udany wtorkowy trening ujeżdżeniowy

Dzisiaj było trochę zamieszania z dojazdem na trening.

Gromka – z ostatniej chwili :((((

Niestety mięśniochwat skończył się dla Gromki tragicznie.

Trening skokowy i ratowanie Gromki – ciąg dalszy

Dzisiaj Pani Trener zajmowała się ratowaniem Gromki, więc trening mieliśmy z Trenerem.

Sobotnie prace społeczne

Dzisiaj trening był na 10.00. Skakaliśmy krzyżaczki na łące.

Marzenia jeździeckie…

Marzenia są potrzebne, żeby wiedzieć co się chce osiągnąć.

Zebra niejedno ma imię – jakie “zebry” można znaleźć w Internecie :)

Dzisiaj mieliśmy trening ujeżdżeniowy. Ćwiczyłam poszczególne elementy, wygięcia, łopatki, zagalopowania, dodania.