Przykro mi moi drodzy, ale zostałam brutalnie i wbrew mojej woli uwięziona w domu. Z każdej strony otacza mnie pokrywa śnieżna o wysokości około 0,5 metra. W związku z czym niestety dzisiaj również nie będę miała treningu, powód nr.1: nie otwiera się brama! Mam nadzieję, że jutro uda mi się już dojechać na trening, oraz że trenerce się to uda. Jeśli ta pogoda nie zmieni się w ciągu dwóch tygodni to możemy się też spodziewać, że zawody w Jaroszówce zostaną odwołane :(
Czekam na cud i gwałtowne ocieplenie…



Komentarze
GS
Zazdroszczę ci. Ja takie problemy nam od paru miesięcy :p
otheerside
Mam nadzieję, że wiosna wreszcie zawita ;s Ja też dziś nie mogłam wyjechać, tylko, że nie z domu tylko ze stajni xd
Ola
od następnego wtorku ma się ocieplić ;) miejmy nadzieję, że prognozy się nie mylą…
zebrazklasa
właśnie, bo jeżeli śnieg zostanie z nami jeszcze dłużej, to (pomijają fakt że zwariuję) mogą się nie odbyć zawody w Jaroszówce :(
kartagina
Ja z tego samego powodu nie moge wyjechac na trening. :/ Dlatego rozumiem Cie.
hania
Hejka,wiesz Gosia ja też miałam jechać na WKKW ale jak bd śnieg to raczej nic z tego :(
hania
więc trzymam kciuki żeby wam się udało :)
Werka
Ale porażka u Ciebie … U mnie też jest śnieg ale mniej i to dużo mniej … Na Onecie czytałam ,zę tak ma być do …. czerwca :C Jak tak bedze to się przeprowadzam ;d
Zosia
nie do czerwca napewno nie będzie tak źle ja słyszałam że śnieg ma sie utrzymywać do połowy kwietnia przynajmniej w mazowieckim
zycieagnieszki
Dziwnie się patrzy na śnieg w kwietniu ;p
Pogoda zwariowała, u nas też popadało troszkę ale bardziej taki śnieg z deszczem, więc już go za bardzo nie ma ;-)
Magda :)
Uuu to dużo sniegu macie . U nas odwilż .
Jakie masz odstępy w cavaletti na kłus i na galop ?
sylwia
u mnie topnieje i tylko żadko spotyka się górki śniegu :3
chodziłam dziś w cieniutkiej kurtce skórzanej ;)
pozdrawiam cieeeplutko ;D
sylwia *^^*
zebrazklasa
zazdroszczę :P
Ola
Twoja siostra nie jest przypadkiem w którymś z programów rozrywkowych? Widziałam Anię Cybulską, jest strasznie do Ciebie podobna!
zebrazklasa
w top model :)