Wczoraj miałam jazdę z trenerem i pracowałam na małych przeszkódkach, bo był to pierwszy trening skokowy Smoka po przerwie.
http://youtu.be/hsJODXSG9nY
Chciałam was trzymać w napięciu i zaskoczyć wiadomością że Sojuz już nie kuleje (! :D !) ale wcześniej chciałam być pewna, że tak jest na pewno.
Zgodnie z "zamówieniem" chciałabym dzisiaj napisać trochę o lonżowaniu.
W Sopocie z zeszły weekend były zawody wkkw na których miałam być.
Mogę powiedzieć, że dzisiaj było lepiej.
Dzisiejszy dzień był chwilą prawdy zarówno dla mnie jak i dla Sojuza.
Dzisiaj po raz pierwszy od dłuuugggiego czasu wsiadłam na Sojuza.
Ostatnio powstała w komentarzach moich wpisów dyskusja.