Złe i dobre wiadomości

Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale przez ostatnie dni nie miałam zbytnio internetu w domu .

Szybka ewakuacja

Moja klasa wyjechała na spływ kajakowy (jako szkolną wycieczkę) na prawie cały tydzień.

Pierwsze podejście do wkkw

Przyszła kolej na Doncastera.

100% zmiana sytuacji

Nie pisałam długo bo nie wiedziałam jaka jest sytuacja.

Dzielny chłopczyk

Dzisiaj miałam kolejny trening z Moniką na 12.00. Wsiadłam na Sojuza około 12.

Święta na koniach <3

Wczoraj miałam kolejny trening ujeżdżeniowy, jednak z innym trenerem.

Nareszcie wolna :)

Przepraszam Was bardzo, że nie pisałam od tak dawna, ale niedługo jest już koniec roku szkolnego w związku z czym mam teraz strasznie dużo roboty.

Nareszcie werdykt

Wczoraj przyjechałam do stajni, z nadzieją, że te wszystkie przygody się już skończą.

Zmiany w ostatniej chwili

Dowiedziałyśmy się przypadkowo, że eliminacje regionu Mazowieckiego, Lubelskiego i Łódzkiego do OOM w wkkw zostają przeniesione z 29-30 Czerwca na.

Zew natury

Wczorajszy trening nie był zbyt interesujący. Było to ujeżdżenie z panią Ewą.