Złe i dobre wiadomości
Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale przez ostatnie dni nie miałam zbytnio internetu w domu .
Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale przez ostatnie dni nie miałam zbytnio internetu w domu .
Moja klasa wyjechała na spływ kajakowy (jako szkolną wycieczkę) na prawie cały tydzień.
Dzisiaj miałam kolejny trening z Moniką na 12.00. Wsiadłam na Sojuza około 12.
Przepraszam Was bardzo, że nie pisałam od tak dawna, ale niedługo jest już koniec roku szkolnego w związku z czym mam teraz strasznie dużo roboty.
Wczoraj przyjechałam do stajni, z nadzieją, że te wszystkie przygody się już skończą.
Dowiedziałyśmy się przypadkowo, że eliminacje regionu Mazowieckiego, Lubelskiego i Łódzkiego do OOM w wkkw zostają przeniesione z 29-30 Czerwca na.