Balonik mniejszy

Dziś był u Smoka weterynarz. Okład z rywanolu pomógł, ale opuchlizna wciąż była.

Nagły balonik

Miałam nie pisać. Miałam mieć wakacje i Smok też. On sobie chodzi na padoki i odpoczywa.

Przerwa wakacyjna do końca Sierpnia

Plany na Sierpień są takie: Ja mam wolne do końca Sierpnia.

Całkiem przyzwoicie :)

Dzisiaj było ujeżdżenie z panią Basią. O dziwo całkiem mi się podobało pomimio kilku głupich błędów podczas jechania programu L.

Rozczarowanie, ale takie nie do końca :P

Dzisiaj miały być skoki z Trenerem. No ale niestety nie było ich z nim, tylko z panią Basią.

Koszmarny kłus!!!

Dzisiaj były kłusy kondycyjne. A co to oznacza, pół godziny bez przerwy, bez ustanku kłusa.

Przerażenie na ujeżdżenie

Dzisiaj miałam ujeżdżenie z Królikiem. Na początku było rozprężenie.

Małe, ale jare

Dzisiaj miałam trening mini skokowy z trenerem w postaci mamy.

Pomocna dłoń…

Dzisiaj było lekkie ujeżdżenie z Królikiem.

Szaleńczy galop

Dzisiaj mieliśmy galopy kondycyjne. I to do tego jakieś strasznie długie bo było 10 min kłusa a potem 12 min galopu! Strasznie dużo.