Balonik mniejszy
Dziś był u Smoka weterynarz. Okład z rywanolu pomógł, ale opuchlizna wciąż była.
Dziś był u Smoka weterynarz. Okład z rywanolu pomógł, ale opuchlizna wciąż była.
Miałam nie pisać. Miałam mieć wakacje i Smok też. On sobie chodzi na padoki i odpoczywa.
Plany na Sierpień są takie: Ja mam wolne do końca Sierpnia.
Dzisiaj było ujeżdżenie z panią Basią. O dziwo całkiem mi się podobało pomimio kilku głupich błędów podczas jechania programu L.
Dzisiaj miały być skoki z Trenerem. No ale niestety nie było ich z nim, tylko z panią Basią.
Dzisiaj były kłusy kondycyjne. A co to oznacza, pół godziny bez przerwy, bez ustanku kłusa.
Dzisiaj miałam ujeżdżenie z Królikiem. Na początku było rozprężenie.
Dzisiaj mieliśmy galopy kondycyjne. I to do tego jakieś strasznie długie bo było 10 min kłusa a potem 12 min galopu! Strasznie dużo.