Złe wieści z ostatniej chwili…
Odwołano nam Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w WKKW w najbliższy weekend! Za mało było zgłoszeń (bo i ceny boksów i wpisowego były bardzo wysokie).
Odwołano nam Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w WKKW w najbliższy weekend! Za mało było zgłoszeń (bo i ceny boksów i wpisowego były bardzo wysokie).
Mieliśmy mieć dziś galopy kondycyjne. Jak wjechałam na ujeżdżalnię zobaczyłam, że dodano nowe, ciekawe przeszkody do krosu.
Czeka mnie niestety zmiana siodła skokowego. To co mam to Prestige Green Star 17" - siodło wszechstronne, które kupiłyśmy 2,5 roku temu.
Wczoraj Pani Trener napisała sms-a, że dziś jest trening.
Dzisiaj wstałyśmy rano, żeby jak najwcześniej zacząć trening.
Jechałyśmy z mamą ponad 6 godzin, żeby przyjechać do stajni w której stoi ten koń.
Pisałam wczoraj o Ryśku, jaki jest kochany. Zobaczcie jak potrafi wykorzystać czas w którym go pielęgnuję, bawiąc się z kolegą.
Dzisiaj ćwiczyłam program ujeżdżenia w klasie L do HPWiM wkkw w Aromerze na przyszły tydzień.
Doczekałam się pierwszego treningu krosowego! Zaczynają się przygotowania do przyszłotygodniowych Halowych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w wkkw w Aromerze.
Skąd się wzięła "Zebra z klasą"? Dlaczego uparłam się jeździć konno pomimo wszystko? I co to było - to mimo wszystko? Po pierwsze musiałam przezwyciężyć opór taty.