Złe wieści z ostatniej chwili…

Odwołano nam Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w WKKW w najbliższy weekend! Za mało było zgłoszeń (bo i ceny boksów i wpisowego były bardzo wysokie).

Galopy kondycyjne

Mieliśmy mieć dziś galopy kondycyjne. Jak wjechałam na ujeżdżalnię zobaczyłam, że dodano nowe, ciekawe przeszkody do krosu.

Zmiana siodła skokowego

Czeka mnie niestety zmiana siodła skokowego. To co mam to Prestige Green Star 17" -  siodło wszechstronne, które kupiłyśmy 2,5 roku temu.

Niespodziewany podwójny trening krosowo-skokowy

Wczoraj Pani Trener napisała sms-a, że dziś jest trening.

Jazda próbna na dużym koniu – dzień drugi – skoki

Dzisiaj wstałyśmy rano, żeby jak najwcześniej zacząć trening.

Jazda próbna na dużym koniu

Jechałyśmy z mamą ponad 6 godzin, żeby przyjechać do stajni w której stoi ten koń.

Ujeżdżenia ciąg dalszy…

Pisałam wczoraj o Ryśku, jaki jest kochany. Zobaczcie jak potrafi wykorzystać czas w którym go pielęgnuję, bawiąc się z kolegą.

Ćwiczę program ujeżdżeniowy wkkw, klasy L

Dzisiaj ćwiczyłam program ujeżdżenia w klasie L do HPWiM wkkw w Aromerze na przyszły tydzień.

pierwszy trening krosowy tego roku

Doczekałam się pierwszego treningu krosowego! Zaczynają się przygotowania do przyszłotygodniowych Halowych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w wkkw w Aromerze.

Co to jest “mimo wszystko” i “choćby nie wiem co”

Skąd się wzięła "Zebra z klasą"? Dlaczego uparłam się jeździć konno pomimo wszystko? I co to było - to mimo wszystko? Po pierwsze musiałam przezwyciężyć opór taty.