Opóźnione powitanie: P

Przepraszam was bardzo, że dopiero teraz zaczynam pisać, ale wcześniej nie miałam czasu z powodu zaległości w szkole.

Prognoza na najbliższą przyszłość

No więc tak. Nowa diagnoza na dziś - zapalenie nerwu kulszowego.

Jest gorzej…

No i byłam u rehabilitanta "cudotwórcy". Powiedział, że moje objawy nie wynikają z dyskopatii (gołym okiem widocznej na rezonansie).

Nowa piżamka i takie tam

No więc jest nadzieja. W poniedziałek idę do rehabilitanta cudotwórcy.

wizyta w stajni

Dzisiaj odbierałam nowe siodło. Trzeba zatem było przymierzyć czy jest dobre na konisiu.

BZ

Niby dzień jak codzień, ale zupełnie nie taki dzień jak codzień jak bym chciała.

Kłopoty chodzą parami

No właśnie. Z dyskopatią można żyć. A ja właśnie wczoraj spędziłam całą noc na Oddziale Ratunkowym w szpitalu pod kroplówką.

Tajemnicza przeszłość Smoka…

Chcieliście się dowiedzieć więcej o Smoku, to bardzo proszę.

Podnoszenie samooceny…

Dzisiaj odwiedziłam Smoczysko żeby go obejrzeć, poprzytulać, dać o sobie znowu znać, wyczyścić kopytka itp.