…mamy jeszcze czas…

Dzisiaj skakaliśmy krosówki z panią Basią. Obawiałam się tego treningu, gdyż ostatnim razem Sojuz bardzo się obawiał rowów, które są u nas wyjątkowo szerokie i przez to dziwnie i wysoko je skakał.

Trening skokowy – wideorelacja

Trzykrotnie przekładany trening skokowy zaczął się jak zwykle od stępowania i kłusowania.

Bez końca…

Zauważyłam, że każdy trening ujeżdżeniowy jest coraz dłuższy.

Nowy poziom lotu…

Dzisiaj był trening skokowy próbujący nasze siły przed eliminacjami do OOM w skokach.

Poniedziałkowe ujeżdżenie

Wreszcie dzisiaj dojechał kowal. Smok ma zrobione nóżki jak złoto.

Pierwsze Smocze rodeo…

Dzisiaj obudziłam się dopiero o 10.20 i miałam tylko 25 min.

Nareszcie w siodle!

Pierwsze co zrobiłam po wstaniu to zjedzenie śniadania i POJECHANIE DO STAJNI!!! Byłam troszkę zła, gdyż kowal który miał dzisiaj przyjechać ZNOWU przełożył wizytę i ma przyjechać w poniedziałek.

Po urlopie… :)

Wróciłam. Zmęczona, bo mało spałam, ale wydaje mi się, że bez bólu kręgosłupa.

Rysio nie wraca…

http://www.youtube.com/watch?v=K3d7k0lkyhM&w=853&h=480

Przed wyjazdem

Wczoraj wieczorem miałam kryzys. Niby cały dzień leżałam, ale jak wieczorem przyszli goście i wstałam na godzinę, to tak zaczęły mnie plecy boleć, że myślałam, że nie wytrzymam.